+90 (501) 028 74 53 info@cebilifeas.com

Elektrik Tesisat Uygulamaları

– İç Tesisat Uygulamaları ve Projeleri
– Orta Gerilim Uygulamaları ve Projeleri
– Enerji Nakil Hatları ve Projeleri
– Trafo Tesisleri ve Kabul işleri
– Topraklama ve Paratoner Çözümleri
– Aydınlatma Çözümleri
– Proje ve Danışmanlık Çözümleri

Elektrik sektöründe 4 yılı aşkın tecrübemiz ve güçlü altyapımız ile bireylerin, küçük işletmelerin, orta ölçekli işletmelerin ve büyük işletmelerin tüm ihtiyaçlarını ileri teknoloji ürünler kullanarak karşılamaktayız. Firmamız Elektrik taahhüt işlerinin projelerini, entegrasyonlarını, uygulamalarını, danışmanlık hizmetlerini, teknik destek hizmetlerini ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlamaktadır.

Her geçen gün tüm ülke genelinde ve yurtdışında yenisini eklediğimiz seçkin referanslarımız, dünyanın önde gelen üreticilerinden oluşan çözüm ortaklarımız, güçlü operasyonel kaynaklarımız, her biri konusunda eğitimli ve tecrübeli profesyonel ekibimiz ile tüm Türkiye genelinde ve yurtdışında sizlerin de güvenliğini en etkin şekilde sağlayabilmek için hizmetinizdeyiz.

Bizi biz yapan değerlerin siz olduğunu çok iyi biliriz. Bizi yaşatan, bizi büyüten, bizi geliştiren, bizi yarınlara taşıyacak olan ve bizim için değeri ‘’en’’ olan ‘’müşterilerimiz’’e, her zaman değeri ,’’en’’ olan ürünleri, çözümleri, kaliteyi, hizmeti ve desteği sağlayabilmek için çalışırız. Tek satırda üste olacak.

“Elektrik taahhüt işlerinde sorumluluklarımız “
Müşterilerimizin bize emanet etmiş oldukları maddi ve manevi değerleri muhafaza edebilmek, anlaşılmış işi zamanında, eksiksiz ve doğru malzemeler kullanarak sonuçlandırmak.

“Taahhüt ettiğimiz işin arkasındayız”
Her biri konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile yaptığımız işin arkasındayız. Sözleşme unsurlarınca belirtilen sürelerde garanti ve bakım taahhüttü veriyoruz.

‘Kaliteden ödün vermiyoruz”
Koşullu müşteri memnuniyeti bilincine sahibiz. Yaptığımız işi iyi biliyor ve kullanacağımız malzemeleri iyi tanıyoruz. Ürün ve hizmet kalitesinin olmadığı yerlerde rekabete de giremeyiz.
Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz önce bize, sonra yaptığımız işlere, sonra da sürekli bize güvenirler.

‘Süreklilik esasları önceliğimiz”
Maliyet hesabımızı yaparken, satış sonrası gerçek ürün ve hizmet kalitesini içeren etkileyen ‘’süreklilik maliyetini’’ göz önünde bulundurarak ve sizlere yarın da burada olacağız diyebilmenin maliyetini, o hesabın içerisine uygun bir şekilde mutlaka katarız.

‘Liderlik bizim”
Lider olabilmek için çok çalışır, çok araştırır, kendimizi çok geliştiririz. Lider olabilmek kadar Lider Kalabilmek te bizim için önemlidir. Bunları yapmaktan asla vazgeçemeyiz. Bunları her yaptığımızda da söze Türkiye’de bir ilk, Dünya’da bir ilk diye başlarız.

’’Dinlemek, anlamak ve üretmek için buradayız’’
Biz önce iyi bir dinleyici olabilmek sonra da müşterilerimizle aynı dili konuşabilmek için çalışırız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz eder ve bu doğrultuda profesyonel çözümler üretiriz.

Bize Ulaşın

8 + 5 =

Adres

Merkez: Subaşı Mah. İzmir Yolu Cad. No:44 Turgutlu/Manisa

Şube: Çatalçeşme Mah. Sultansuyu Cad. 171 Sok. No:80 Çekmeköy/İstanbul

Depo: Öztepe Cad. No:6 Sancaktepe/İstanbul

Telefon

+90 (501) 028 74 53

E-Mail

info@cebilifeas.com